Alumni registracijos forma
Prisijunk prie PwC Lietuva alumni programos
Žmonės yra vertingiausias PwC turtas, todėl mums svarbu išlaikyti ryšį su Jumis, buvusiais PwC darbuotojais. Tad kviečiame visus, dirbusius PwC, prisijungti prie PwC Lietuva Alumni programos, užpildant žemiau pateiktą registracijos formą.

Užsiregistravę PwC Lietuva Alumni duomenų bazėje, gausite naujausią informaciją apie PwC veiklą, planuojamus renginius, mokymus ir PwC alumni susitikimus.

Norime susisiekti su kiekvienu buvusiu darbuotoju, todėl prašome pranešti savo draugams, buvusiems PwC darbuotojams, apie galimybę registruotis šioje programoje.

Jeigu turėtumėte pasiūlymų, klausimų arba pastabų dėl PwC Lietuva Alumni programos, maloniai prašome kreiptis telefonu +370 5 239 2300.
*Pažymėti laukai yra privalomi
Pateikdami savo duomenis, jūs patvirtinate, kad perskaitėte Privatumo politiką ir sutinkate, kad mes tvarkytume duomenis vadovaudamiesi Privatumo politikos nuostatomis (įskaitant tarptautinius duomenų perdavimus).
https://www.pwc.com/lt/lt/privatumo-politika.html
Uždaroji akcinė bendrovė „PricewaterhouseCoopers“ (PwC) šioje anketoje pateiktus asmens duomenis tvarkys PwC alumni programos tikslu šios programos vykdymo laikotarpiu. Jei persigalvosite dėl to, ar norite iš mūsų gauti informaciją, informuokite mus apie tai elektroniniu laišku, išsiųsdami jį adresu: lt_privacy@pwc.com.
Taip pat, Jūs turite teisę prašyti susipažinti su Jūsų asmens duomenimis, juos ištaisyti arba ištrinti, arba apriboti duomenų tvarkymą, arba teisę nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi, taip pat teisę į duomenų perkeliamumą. Jūs turite teisę bet kuriuo metu atšaukti sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo, bei teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.
Spausdami "Pateikti" patvirtinate, jog sutinkate su aukščiau aprašytu duomenų tvarkymu.