Svarīgi:

Pēc pieteikuma iesniegšanas, Jūs saņemsiet e-pastu ar lūgumu apstiprināt reģistrāciju (pārbaudiet arī Spam un Promotions pastkastīti).
Ja pēc pieteikuma nosūtīšanas, nesaņemat e-pastu vai ja vēlaties uzdot precizējošus jautājumus, lūdzu, sazinieties ar linda.grasmane@pwc.com.
Jūsu pieteikumā iesniegtos personas datus mēs apstrādāsim, balstoties uz mūsu leģitīmajām interesēm un ar mērķi sniegt Jums pakalpojumus par vebināriem un videoierakstiem, t.sk. informētu Jūs par vebināru norisi, sazinātos telefoniski, lai novērstu kādas nepilnības pieteikumā, un veiktu citas darbības, kas nepieciešamas pakalpojumu sniegšanai.
Ja Jūs jebkurā brīdī pārdomājat savu vēlmi saņemt no mums informāciju, Jūs varat no tās atteikties, sūtot mums e-pastu uz lv_unsubscribe@pwc.com vai izmantojot atteikšanās pogu katrā paziņojumā, ar kuru informējam Jūs par mūsu pakalpojumiem.
Vairāk informācijas par to, kā mēs apstrādājam personas datus, pieejama mūsu privātuma paziņojumā.
ka visa pieteikumā sniegtā informācija ir pareiza un patiesa, ka esmu iepazinies ar būtisko informāciju, kā arī ar to, kā apstrādāsiet manus pieteikumā norādītos personas datus.