Dobrý deň,

pozývame Vás na webinár, na ktorom sa budeme venovať prechodu na systém SAP S/4HANA, ktorý zásadne inovuje, zjednodušuje a zefektívňuje procesy riadenia podniku. Okrem toho prinesie aj lepšiu prehľadnosť, real-time analýzy, moderné technológie na rýchlejšie a efektívnejšie manažérske rozhodovanie a daňový reporting.

Porozprávame Vám o tom, aké zmeny systém prinesie v oblasti daní a čomu bude potrebné pri prechode venovať zvýšenú pozornosť. Taktiež Vám povieme, ako sa s narastajúcou digitalizáciou postupne mení aj spôsob zberu a vyhodnocovania dát finančnou správou. Integrácia a správne nastavenie podnikového systému sa tak stáva jedným zo zásadných predpokladov fungovania spoločnosti.

Na webinári sa dozviete množstvo praktických informácií o využití nového systému, efektívnej stratégii daňového vykazovania a o poskytovaní informácií pre správcu dane.
Dátum: 8. december 2023
Čas: 9.00 – 10.00 hod.
Prednášajúci:
Ján Skorka – Tax Director, Ivan Slivka – Advisory Manager
Jazyk: slovenský
Bez poplatku, na základe registrácie   
Kontakt: Katarína Mikušová, katarina.mikusova@pwc.com, +421 903 831 714
Webinár nie je určený pre poradcov ani pre zamestnancov spoločností, ktoré podnikajú v oblasti poradenstva. PwC si vyhradzuje právo určiť zoznam účastníkov.

Vaše osobné údaje spracúvame v súlade s našimi zásadami o spracúvaní osobných údajov. Pre viac informácií, prosím, kliknite na nasledovný link: Zásady ochrany osobných údajov.