Lūdzu, izvēlieties videoierakstu/-s, kurus vēlaties iegādāties.
Cenas norādītas bez PVN


Informācija rēķina izrakstīšanai

Rēķinu nosūtīsim uz e-pastu, kas norādīts pieteikumā. Rēķina samaksas termiņš ir 14 dienas no tā izrakstīšanas brīža. Pēc videoieraksta pieejas saņemšanas, rēķins netiek anulēts un rēķins ir maksājams norādītajā termiņā.

Svarīgi:

Pēc pieteikuma iesniegšanas Jūs saņemsiet e-pastu ar lūgumu apstiprināt reģistrāciju (pārbaudiet arī mēstuļu un reklāmu pastkastīti). Kad apstiprināsiet reģistrāciju, saņemsiet informāciju par videoierakstu/-iem.
Aizpildot rēķina maksātāja laukus pieteikuma formā, Jūs apstiprināt, ka rēķina apmaksu veiks norādītais uzņēmums/privātpersona. Ja rēķina apmaksu veiks cits uzņēmums/privātpersona, par pakalpojumu tiks aprēķināta papildu maksa 70 EUR + PVN un nosūtīta atsevišķā rēķinā.
Ja PwC iekšējo procedūru ievērošanas un risku izvērtēšanas rezultātā netiek apstiprināta uzņēmuma vai fiziskas personas PwC's Academy videoieraksta/-u iegāde, tad paturam tiesības anulēt šādu reģistrāciju, par ko informēsim nekavējoties.
Ja pēc pieteikuma nosūtīšanas nesaņemat e-pastu vai ja vēlaties uzdot precizējošus jautājumus, lūdzu, sazinieties ar linda.grasmane@pwc.com vai lv_pwckursi@pwc.com.

Datu apstrāde:

Jūsu pieteikumā iesniegtos personas datus mēs apstrādāsim, balstoties uz mūsu leģitīmajām interesēm, lai sniegtu Jums ar videoierakstu/-iem saistītus pakalpojumus, t.sk. nosūtītu Jums rēķinu par sniegtajiem pakalpojumiem, sazinātos telefoniski, novērstu kādas nepilnības pieteikumā, un veiktu citas darbības, kas nepieciešamas pakalpojumu sniegšanai.
Jums noskatoties mūsu videoierakstu/-us un tādējādi kļūstot par mūsu klientu, Jūsu e-pasta adresi izmantosim, lai nosūtītu Jums paziņojumus par līdzīgiem mūsu piedāvājumiem un pakalpojumiem.
Ja Jūs pārdomājat savu vēlmi saņemt no mums informāciju, Jūs jebkurā brīdī varat no tās atteikties, sūtot mums e-pastu uz lv_unsubscribe@pwc.com vai izmantojot atteikšanās pogu katrā paziņojumā, ar kuru informējam Jūs par mūsu pakalpojumiem.
Vairāk informācijas par to, kā mēs apstrādājam personas datus, pieejama mūsu privātuma paziņojumā.
ka visa pieteikumā sniegtā informācija ir pareiza un patiesa, ka esmu iepazinies ar būtisko informāciju, kā arī ar to, kā apstrādāsiet manus pieteikumā norādītos personas datus.