Lūdzu, izvēlieties vebināru/-s vai videoierakstu/-s, kurus vēlaties iegādāties.
Cenas norādītas bez PVN
Informācija rēķina izrakstīšanai

Rēķins tiks izrakstīts uz norādītajiem rekvizītiem. Ja pēc pieteikuma iesniegšanas un rēķina izrakstīšanas vēlēsieties mainīt maksātāja datus, par pakalpojumu tiks aprēķināta papildu maksa 70 EUR + PVN apmērā un nosūtīta vēl vienā rēķinā.

Svarīgi:

Pēc pieteikuma iesniegšanas, Jūs saņemsiet e-pastu ar lūgumu apstiprināt reģistrāciju (pārbaudiet arī Spam un Promotions pastkastīti). Kad apstiprināsiet reģistrāciju, saņemsiet informāciju par vebināru/-iem.
Ja piesakāties tiešsaistes vebināram, bet nevarat to apmeklēt, nosūtīsim Jums videoierakstu. Dalību tiešsaistes un klātienes vebināros atsaukt var ne vēlāk kā 5 dienas pirms vebināra. Vēlāka atsaukuma gadījumā, dalība netiek anulēta un rēķins ir maksājams norādītajā termiņā.
Rēķinu nosūtīsim uz e-pastu, kas norādīts pieteikumā. Rēķina samaksas termiņš ir 14 dienas no tā izrakstīšanas brīža. Aizpildot rēķina maksātāja laukus pieteikuma formā, Jūs apstiprināt, ka rēķina apmaksu veiks norādītais uzņēmums/privātpersona. Ja rēķina apmaksu veiks cits uzņēmums/privātpersona, par pakalpojumu tiks aprēķināta papildu maksa 70 EUR + PVN apmērā un nosūtīta vēl vienā rēķinā.
Ja PwC iekšējo procedūru ievērošanas un risku izvērtēšanas rezultātā netiek apstiprināta uzņēmuma vai fiziskas personas dalība PwC's Academy vebinārā, tad paturam tiesības anulēt šādu reģistrāciju, par ko informēsim 2 darba dienu laikā.
Ja pēc pieteikuma nosūtīšanas, nesaņemat e-pastu vai ja vēlaties uzdot precizējošus jautājumus, lūdzu, sazinieties ar linda.grasmane@pwc.com vai lv_pwckursi@pwc.com.

Datu apstrāde:

Jūsu pieteikumā iesniegtos personas datus mēs apstrādāsim, balstoties uz mūsu leģitīmajām interesēm un ar mērķi sniegt Jums pakalpojumus par vebināriem un videoierakstiem, t.sk. informētu Jūs par vebināru norisi, nosūtītu Jums rēķinu par sniegtajiem pakalpojumiem, sazinātos telefoniski, lai novērstu kādas nepilnības pieteikumā, un veiktu citas darbības, kas nepieciešamas pakalpojumu sniegšanai.
Apmeklējot mūsu vebinārus vai noskatoties mūsu videoierakstus un tādējādi kļūstot par mūsu klientu, Jūsu e-pasta adresi izmantosim, lai nosūtītu Jums paziņojumus par līdzīgiem mūsu piedāvājumiem un pakalpojumiem.
Ja Jūs jebkurā brīdī pārdomājat savu vēlmi saņemt no mums informāciju, Jūs varat no tās atteikties, sūtot mums e-pastu uz lv_unsubscribe@pwc.com vai izmantojot atteikšanās pogu katrā paziņojumā, ar kuru informējam Jūs par mūsu pakalpojumiem.
Vairāk informācijas par to, kā mēs apstrādājam personas datus, pieejama mūsu privātuma paziņojumā.
Lūdzu, apstipriniet, ka visa pieteikumā sniegtā informācija ir pareiza un patiesa un ka esat iepazinies ar to, kā apstrādāsim Jūsu pieteikumā norādītos personas datus: